Mina Çelik Eşya

Hakkımızda

Ahmet Duran ARDIÇ tarafından 1999 yılında Kayseri' de kurulan firmamız faaliyette bulunduğumuz sektöre MİNA adıyla giriş yapmıştır. Mobilya ve çelik eşya sektöründe rakipleriyle mücadele eden Mina Çelik Eşya Üretmiş olduğu yüksek kalitede ürünleriyle pazara hitap eden ürünler üreterek alanında önemli bir konuma gelmiştir. 1999 yılından itibaren firmamız tesisini yenileyerek personel istihdam sayısını arttırmış ve kapasitesini yükseltmiştir. Kapalı ve açık alan üzerinde kurulu fabrikamızda üretim kapasitemiz her gün artmaktadır.

Ürünlerimizde estetik, çok amaçlı kullanım ve uzun süreli dayanıklılık gibi özellikler ön planda tutularak; müşterilerimizin, daha düzenli ortamlarda, daha verimli iş gücüyle, zamandan ve paradan tasarruf etmesi hedeflenmektedir.Üretmiş olduğumuz ürünleri yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmek.

VİZYONUMUZ

  • Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip etmek
  • İhracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak
  • Yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratmak
  • Ülke ekonomisine destek olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Rekabetin ve gelişimin süreklilik gösterdiği Modüler Mobilya ve Çelik Eşya sektöründe; sunduğu ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliğiyle sektörce tanınan , müşteri memnuniyetini kendisine gaye edinen , lider bir kuruluş olmak için ; tüm çalışanlarını ,kaynaklarını , gelişen teknolojiden faydalanarak , sürekli iyileşme ve gelişmeye kanalize etmeyi , Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ve Toplam Kalite Yönetimini yolunda ilerlemeyi Kalite politikası olarak benimsemiştir.